8.290 ден 4.974 ден

Нема на залиха

SKU: XUX083XV263-K739 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа