8.290 ден
4.974 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XUX017XCC68-K666 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сива
Големина 40.5, 43
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид