9.390 ден
5.634 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XUX016XCC60-00152 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина 43
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа