5.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZFFUZJ9EZ-15AE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин