2.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZHAAZJV5Z-1510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук