3.390 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 6HZTFAZJBVZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук