3.290 ден 2.632 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZTAEZJ5LZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук