3.990 ден 3.192 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYTGMYJC7Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 92%Памук 8%Еластин