2.990 ден
2.392 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8NYT91YJG3Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук