3.790 ден 3.032 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZTFAZJBVZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук