2.990 ден 2.392 ден

Нема на залиха

SKU: 8NYT91YJG3Z-1492 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук