3.290 ден 2.632 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZTFWZJ1DZ-2190 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук