3.790 ден

100%ПАМУК

Нема на залиха

SKU: 6HYTAPYJ73Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук