3.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZTAFZJ4JZ-1855 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Маслинеста
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук