3.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYTGNYJ16Z-8231 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2020
Состав 100%Памук