3.290 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZTFHZJH4Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 94%Памук 6%Еластин