6.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYH1AYMM8Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 65%Вискоза 35%Полиамид