4.090 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYTKQYJ5MZ-15AF Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук