20.990 ден 12.594 ден

51%ПОЛИАМИД 49%ПАМУК

Нема на залиха

SKU: 6HYK06YNKKZ-1756 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мантили
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 51%Полиамид 49%Памук