ARMANI EXCHANGE – Ж Панталони

8.790 ден

92%Полиестер 8%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HYP87YJ57Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 92%Полиестер 8%Еластин