10.990 ден

Нема на залиха

SKU: XDX039XV311-K548 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полутеран