7.890 ден

Нема на залиха

SKU: XDX063XV367-N642 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер