7.890 ден 6.312 ден

Нема на залиха

SKU: XDX031XV137-N692 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид