ARMANI EXCHANGE – М Приврзоци

2.690 ден

100%Е.Кожа

Нема на залиха

SKU: 9581210A825-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Е.Кожа