ARMANI EXCHANGE – М Ракавици

6.590 ден 3.954 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 6HZ405ZL06Z-1510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020