5.890 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 9512320A804-19334 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа