7.990 ден 4.794 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 951250CC797-00222 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа