4.490 ден

Ширина на ременот – 4cm

Kоличина:
SKU: 951185CC529-02521 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Големина 75, 80, 95
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа