7.590 ден 6.072 ден

Нема на залиха

SKU: 8NYM4MYMH4Z-1724 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Волна