ARMANI EXCHANGE – М Шорцеви за капење

5.790 ден

Нема на залиха

SKU: 9530221P636-96310 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер