ARMANI EXCHANGE – Ж Здолништа

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYN01YNULZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер