7.590 ден 3.795 ден

Нема на залиха

SKU: 9427982R704-31233 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 23 × 6 × 13 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран