7.890 ден
3.945 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYM05YJ6UZ-1593 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Тегет
Големина XS, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук

Вие исто така би сакале…

8.590 ден
5.154 ден

ARMANI EXCHANGE – Ж Долни тренерки