6.590 ден 3.295 ден

Нема на залиха

SKU: 3LYM64YJ6UZ-1200 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук