8.690 ден
4.345 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYM77YJ9UZ-1100 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 57%Полиестер 43%Памук

Вие исто така би сакале…

7.890 ден
4.734 ден

ARMANI EXCHANGE – Ж Долни тренерки