ARMANI EXCHANGE – Ж Фармерки

10.590 ден 5.295 ден

Нема на залиха

SKU: 3LYJ93Y1VRZ-1100 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 91%Памук 9%Еластин