7.890 ден 3.945 ден

Нема на залиха

SKU: 3LYA86YJ4XZ-1100 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук