12.290 ден
7.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYA81YJ3NZ-1593 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Тегет
Големина XS, S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Памук 40%Полиестер