3.790 ден 1.895 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 3LYTKDYJ5UZ-1000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук5%Еластин