3.990 ден 1.995 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 3LYTKEYJ5MZ-1000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук