3.790 ден
2.274 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYTKBYJ5UZ-1685 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Портокалова
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук5%Еластин