3.990 ден
2.394 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LYT67YJ8QZ-1000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук