ARMANI EXCHANGE – Ж Паричници

5.290 ден 2.645 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: 948451CC708-00020 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 2 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран