11.990 ден
7.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX079XV415-K716 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа