12.890 ден
7.734 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX039XV408-K708 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина 36.5, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 45%Полиестер 45%Модал 10%Еластин