12.890 ден
7.734 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX039XV408-K702 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35.5, 39.5, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 45%Полиестер 45%Модал 10%Еластин