10.890 ден
6.534 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX073XV447-K706 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35.5, 36, 36.5, 37, 37.5, 38.5, 39, 39.5, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа