11.990 ден
7.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XDX042XV412-00520 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сребрена
Големина 35.5, 38.5, 39.5, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа