4.490 ден
2.694 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 9411300A874-00020new Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 34
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер