4.190 ден

Нема на залиха

SKU: XFQ001XK085-N533 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%ПВЦ